UI Patterns Settings (8.x-2.0-beta15) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Group
he: קבוצה

en: Number
he: מספר

en: Settings
he: הגדרות

en: Url
he: כתובת url

en: Textfield
he: שדה טקסט

en: Attributes
he: מאפיינים

en: Token
he: אסימון

en: Select
he: בחר

en: Mapping
he: מיפוי

en: Field mapping
he: מיפוי שדות

en: Radios
he: תיבות סימון, רדיו

en: Please select
he: נא לבחור

en: Checkboxes
he: תיבות סימון

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
