UI Patterns Settings (8.x-2.0-beta5) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Group
gu: સમૂહ

en: Number
gu: સંખ્યા

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Textfield
gu: લખાણ ક્ષેત્ર

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Mapping
gu: મેપિંગ
