UI Patterns Settings (8.x-2.0-beta8) - en to fr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Group
fr: Groupe

en: Number
fr: Nombre

en: Settings
fr: Paramètres

en: Url
fr: URL

en: Textfield
fr: Champ texte

en: Attributes
fr: Attributs

en: Token
fr: Jeton (token)

en: Select
fr: Sélectionner

en: Mapping
fr: Correspondance

en: Field mapping
fr: Correspondance de champ

en: Radios
fr: Boutons radios

en: Please select
fr: Veuillez sélectionner

en: Checkboxes
fr: Cases à cocher

en: @name field is required.
fr: Le champ @name est requis.
