UI Patterns Settings (8.x-2.0-rc1) - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Group
fi: Ryhmä

en: Number
fi: Numero

en: Settings
fi: Asetukset

en: Url
fi: Osoite

en: Textfield
fi: Tekstikenttä

en: Attributes
fi: Ominaisuudet

en: Token
fi: Muuttuja

en: Select
fi: Valitse

en: Mapping
fi: Kartoitus

en: Field mapping
fi: Kenttien vastaavuuksien määrittely

en: Radios
fi: Radionapit

en: Please select
fi: Valitse

en: Checkboxes
fi: Valintaruudut

en: @name field is required.
fi: @name kenttä on pakollinen.
