UI Patterns Settings (8.x-2.1-alpha1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Value
bg: Стойност

en: Group
bg: Група

en: Number
bg: Число

en: Settings
bg: Настройки

en: Url
bg: URL

en: Select
bg: Избери
