UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Value
am: እሴት

en: Group
am: ቡድን

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Unlimited
am: ያልተወሰነ

en: Mapping
am: ማዛመድ
