UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Value
ast: Valor

en: Group
ast: Grupu

en: Number
ast: Númberu

en: Settings
ast: Preferencies

en: Menu
ast: Menú

en: Unlimited
ast: Ilimitáu
