UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Group
bo: ཁག

en: Links
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Number
bo: གྲངས་ཀ

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Breadcrumb
bo: ཕྱོགས་སྟོན་ལམ་ཐིག

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Unlimited
bo: ཚོད་འཛིན་བྱས་མེད

en: Attributes
bo: མཚན་ཉིད

en: Token
bo: མཚོན་གྲངས

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང
