UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Value
bs: Vrijednost

en: Group
bs: Grupa

en: Number
bs: Broj

en: Settings
bs: Postavke

en: Menu
bs: Meni

en: Unlimited
bs: Neograničeno
