UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to gl translation catalogue (17 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Value
gl: Valor

en: Group
gl: Grupo

en: Links
gl: Ligazóns

en: Number
gl: Número

en: Settings
gl: Axustes

en: Menu
gl: Menú

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Textfield
gl: Campo de texto

en: Unlimited
gl: Ilimitado

en: Attributes
gl: Atributos

en: Token
gl: Símbolos

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Mapping
gl: Mapeo

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Please select
gl: Selección múltiple

en: @name field is required.
gl: O campo @name é requirido.
