UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Value
hr: Vrijednost

en: Group
hr: Grupa

en: Links
hr: Poveznice

en: Number
hr: Broj

en: Settings
hr: Postavke

en: Menu
hr: Izbornik

en: Unlimited
hr: Neograničeno

en: Attributes
hr: Atributi

en: Mapping
hr: Mapiranje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Please select
hr: Molimo odaberite
