UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to jv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Value
jv: Biji

en: Group
jv: Grup

en: Links
jv: Tautan

en: Number
jv: Angka

en: Settings
jv: Sétingan

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Unlimited
jv: Ora ānā batesé

en: Machine name
jv: Jeneng mesin
