UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Value
km: តម្លៃ

en: Group
km: ក្រុម

en: Number
km: លេខ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Unlimited
km: មិន​កំណត់

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
