UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to lt translation catalogue (17 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Value
lt: Reikšmė

en: Group
lt: Grupė

en: Links
lt: Nuorodos

en: Number
lt: Skaičius

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Menu
lt: Meniu

en: Breadcrumb
lt: Kelias

en: Textfield
lt: Tekstinis laukelis

en: Unlimited
lt: Neribotas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Please select
lt: Prašome pasirinkti

en: Checkboxes
lt: Langeliai

en: Media Library
lt: Media biblioteka

en: @name field is required.
lt: @name laukelis yra privalomas.
