UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ne: प्रयोगकर्ताको इन्टरफेस

en: Value
ne: मान

en: Group
ne: समूह

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Menu
ne: मेनु

en: Breadcrumb
ne: ब्रेडक्रम्ब

en: Unlimited
ne: असिमित

en: Machine name
ne: मशीन नाम
