UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Menu
sq: Menuja

en: Url
sq: Adresa Url

en: Unlimited
sq: Pa limit
