UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: User interface
te: వాడుకరి అంతరవర్తి

en: Value
te: విలువ

en: Group
te: సమూహం

en: Links
te: లంకెలు

en: Number
te: సంఖ్య

en: Settings
te: అమరికలు

en: Menu
te: మెనూ

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Unlimited
te: అపరిమితం

en: Select
te: ఎంచుకోండి
