UI Patterns Settings (8.x-2.1) - en to vi translation catalogue (13 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Value
vi: Giá trị

en: Group
vi: Nhóm

en: Links
vi: Các liên kết

en: Number
vi: Số

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Textfield
vi: Trường văn bản

en: Unlimited
vi: Không giới hạn

en: Attributes
vi: Các thuộc tính

en: Select
vi: Chọn

en: Mapping
vi: Ánh xạ

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: Please select
vi: Vui lòng chọn
