UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Value
af: Waarde

en: Group
af: Groep

en: Number
af: Getal

en: Settings
af: Verstellings

en: Unlimited
af: Onbeperk
