UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: User interface
az: İstifadəçi interfeysi

en: Value
az: Qiymət

en: Group
az: Qrup

en: Links
az: Linklər

en: Number
az: Rəqəm

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Menu
az: Menyu

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Textfield
az: Mətn sahəsi

en: Unlimited
az: Limitsiz

en: Select
az: Seçin

en: Mapping
az: Xəritəçəkmə

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Field mapping
az: Sahənin xəritələşdirilməsi

en: Radios
az: Radiolar
