UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: Value
cs: Hodnota

en: Group
cs: Skupina

en: Links
cs: Odkazy

en: Number
cs: Číslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Breadcrumb
cs: Drobečková navigace

en: Textfield
cs: Textové pole

en: Unlimited
cs: Neomezené

en: Attributes
cs: Atributy

en: Select
cs: Vybrat

en: Mapping
cs: Mapování

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Please select
cs: Prosím vyberte

en: Checkboxes
cs: Zaškrtávací pole

en: @name field is required.
cs: Pole @name je povinné.
