UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to cy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Value
cy: Gwerth

en: Links
cy: Dolenni

en: Number
cy: Rhif

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Unlimited
cy: Diderfyn

en: Select
cy: Dewis

en: Please select
cy: Dewiswch
