UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to dz translation catalogue (6 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Url
dz: ཡུ་ཨར་ཨེལ།

en: Unlimited
dz: ཚད་མེདཔ།
