UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Value
kk: Мән

en: Number
kk: Саны

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Menu
kk: Мәзір

en: Unlimited
kk: Шексіз
