UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Value
ku: نرخ

en: Group
ku: گرووپ

en: Number
ku: ژمارە

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Menu
ku: پێڕست

en: Url
ku: به‌سته‌ر

en: Unlimited
ku: بێسنوور
