UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: User interface
ml: ഉപയോക്തൃ ഇന്റർഫേസ്

en: Value
ml: മൂല്യം

en: Links
ml: ലിങ്കുകൾ

en: Number
ml: അക്കം

en: Settings
ml: ക്രമീകരണങ്ങള്‍

en: Menu
ml: മെനു

en: Unlimited
ml: അനിയന്ത്രിതം

en: Mapping
ml: മാപ്പിംഗ്
