UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Value
mn: Утга

en: Links
mn: Холбоосууд

en: Number
mn: Дугаар

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Menu
mn: Цэс

en: Url
mn: Хаяг

en: Unlimited
mn: Хязгааргүй

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
