UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Value
sk: Hodnota

en: Group
sk: Skupina

en: Links
sk: Odkazy

en: Number
sk: Číslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Textfield
sk: Textové pole

en: Unlimited
sk: Neobmedzené

en: Attributes
sk: Atribúty

en: Select
sk: Zvoľte

en: Mapping
sk: Mapovanie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Field mapping
sk: Mapovanie polí

en: Please select
sk: Prosím vyberte si

en: @name field is required.
sk: Pole @name je požadované.
