UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Value
sl: Vrednost

en: Group
sl: Skupina

en: Number
sl: Številka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Menu
sl: Meni

en: Unlimited
sl: Neomejeno

en: Machine name
sl: Strojno ime
