UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Value
sr: Вредност

en: Number
sr: Број

en: Settings
sr: Подешавања

en: Menu
sr: Мени

en: Breadcrumb
sr: Мрвице

en: Mapping
sr: Мапирање

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
