UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Value
th: ค่า

en: Links
th: ลิงก์

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Menu
th: เมนู

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Unlimited
th: ไม่จำกัด

en: Select
th: เลือก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: @name field is required.
th: @name ยังไม่ทำรายการนี้
