UI Patterns Settings (8.x-2.2-alpha1) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Value
ug: پارامېتىرى

en: Links
ug: ئۇلانمىلار

en: Number
ug: سان

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Unlimited
ug: چەكسىز
