UI Patterns Settings (8.x-2.2) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: User interface
eo: Uzanta interfaco

en: Value
eo: Valoro

en: Links
eo: Ligiloj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Menu
eo: Menuo

en: Url
eo: URL

en: Unlimited
eo: Senlima

en: Mapping
eo: Mapigo
