UI Patterns Settings (8.x-2.2) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
kn: ಬಳೆಕೆದಾರರ ಇಂಟರ್ಫೇಸ್

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Group
kn: ಸಮೂಹ

en: Links
kn: ಸಾಲುಗಳು

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Unlimited
kn: ಮಿತಿ ಇಲ್ಲದ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ
