UI Patterns Settings (8.x-2.2) - en to lv translation catalogue (19 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Value
lv: Vērtība

en: Group
lv: Grupa

en: Links
lv: Saites

en: Number
lv: Skaitlis

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Breadcrumb
lv: Atpakaļceļš

en: Textfield
lv: Teksta lauks

en: Unlimited
lv: Bez limita

en: Attributes
lv: Atribūti

en: Token
lv: Marķieris

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Mapping
lv: Attiecinājums

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Field mapping
lv: Lauka attiecinājums

en: Radios
lv: Radiopogas

en: Please select
lv: Lūdzu izvēlieties

en: @name field is required.
lv: Lauks "@name" ir obligāts.
