UI Patterns Settings (8.x-2.2) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Value
mr: किंमत

en: Group
mr: समुह

en: Links
mr: दुवे

en: Number
mr: अंक

en: Settings
mr: संरचना

en: Unlimited
mr: अमर्यादित

en: Mapping
mr: प्रतिचित्रण
