UI Patterns Settings (8.x-2.2) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Value
oc: Valor

en: Group
oc: Grop

en: Links
oc: Ligams

en: Number
oc: Nombre

en: Settings
oc: Paramètres

en: Menu
oc: Menú

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Url
oc: URL

en: Unlimited
oc: Illimitat

en: Token
oc: Geton (token)

en: Select
oc: Seleccionar

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Checkboxes
oc: Casas de marcar
