UI Patterns Settings (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: User interface
pl: Interfejs użytkownika

en: Value
pl: Wartość

en: Group
pl: Grupa

en: Links
pl: Odnośniki

en: Number
pl: Liczba

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Breadcrumb
pl: Ścieżka nawigacyjna

en: Url
pl: URL

en: Textfield
pl: Pole tekstowe

en: Unlimited
pl: Nieograniczone

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Token
pl: Wzorzec

en: Select
pl: Wybierz

en: Mapping
pl: Mapowanie

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Field mapping
pl: Mapowanie pola

en: Radios
pl: Przyciski pojedynczego wyboru

en: Please select
pl: Wybierz

en: Media Library
pl: Biblioteka mediów

en: @name field is required.
pl: Pole @name jest wymagane.

en: Initial visibility level
pl: Pierwszy poziom widoczności

en: Number of levels to display
pl: Wyświetlana liczba poziomów
