UI Patterns Settings (8.x-2.2) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Value
ta: மதிப்பு

en: Group
ta: குழுமம்

en: Number
ta: எண்

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Url
ta: முகவரி

en: Textfield
ta: உரைப்புலம்

en: Unlimited
ta: வரம்பற்றது

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு

en: Mapping
ta: பொருத்தல்

en: Machine name
ta: இயந்திரப்பெயர்
