UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to ca translation catalogue (21 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Value
ca: Valor

en: Group
ca: Grup

en: Links
ca: Enllaços

en: Number
ca: Número

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Menu
ca: Menú

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Textfield
ca: Camp de text

en: Unlimited
ca: Il·limitat

en: Attributes
ca: Atributs

en: Select
ca: Seleccioneu

en: Mapping
ca: Associacions

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Field mapping
ca: Correspondència de camps

en: Radios
ca: Botons d'opció

en: Please select
ca: Seleccioneu

en: Checkboxes
ca: Caselles de selecció

en: @name field is required.
ca: El camp @name és obligatori.

en: Initial visibility level
ca: Nivell de visibilitat inicial

en: Number of levels to display
ca: Nombre de nivells a mostrar
