UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Virði

en: Settings
is: Setingar

en: Menu
is: Valmynd

en: Url
is: Leinki

en: Unlimited
is: Óavmarkað

en: Machine name
is: Maskinnavn
