UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: User interface
hy: Օգտագործողի ինտերֆեյսը

en: Value
hy: Արժեք

en: Group
hy: Խումբ

en: Links
hy: Հղումներ

en: Number
hy: Թիվ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Unlimited
hy: Անսահմանափակ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
