UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to id translation catalogue (19 entries)

en: User interface
id: Antarmuka pengguna

en: Value
id: Nilai

en: Group
id: Grup

en: Links
id: Tautan-tautan

en: Number
id: Angka

en: Settings
id: Pengaturan

en: Textfield
id: Bidang isian teks

en: Unlimited
id: Tak terbatas

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: Select
id: Pilih

en: Mapping
id: Pemetaan

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Field mapping
id: Petakan field

en: Radios
id: Radio

en: Please select
id: Silahkan pilih

en: Media Library
id: Perpustakaan Media

en: @name field is required.
id: @name field dibutuhkan.

en: Initial visibility level
id: Tingkat visibilitas awal

en: Number of levels to display
id: Jumlah level yang akan ditampilkan
