UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Group
nn: Gruppe

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Unlimited
nn: Uavgrensa

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
