UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Value
si: අගය

en: Group
si: සමූහය

en: Number
si: අංකය

en: Unlimited
si: අනන්තයි
