UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Value
be: Значэнне

en: Group
be: Група

en: Links
be: Спасылкі

en: Number
be: Нумар

en: Settings
be: Налады

en: Menu
be: Меню

en: Textfield
be: Тэкставае поле

en: Unlimited
be: Неабмежавана

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: @name field is required.
be: @name поле патрабаванае.
