UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Menu
bn: মেনু

en: Url
bn: ইউআরএল

en: Unlimited
bn: অসীম

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
