UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to eu translation catalogue (12 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Value
eu: Balioa

en: Group
eu: Taldea

en: Links
eu: Estekak

en: Number
eu: Zenbakia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Menu
eu: Menua

en: Url
eu: URLa

en: Textfield
eu: Testu-eremua

en: Unlimited
eu: Mugarik gabe

en: Select
eu: Aukeratu

en: Machine name
eu: Makinaren izena
