UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Group
ka: ჯგუფი

en: Links
ka: ბმულები

en: Number
ka: რიცხვი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Menu
ka: მენიუ

en: Url
ka: ბმული

en: Unlimited
ka: ულიმიტო

en: Attributes
ka: ატრიბუტები
