UI Patterns Settings (8.x-2.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Value
my: တန်ဖိုး

en: Links
my: လင့်ခ်များ

en: Number
my: နံပါတ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Menu
my: မီနူး

en: Unlimited
my: အကန့်အသတ်မရှိ
